وردپرس و طراحی سایت

نصب یا بروزرسانی قالب و افزونه از طریق هاست

به عشق نویسندگانی که روزانه ۱۸ساعت کار می‌کنند!

برای نصب یا بروزرسانی قالب و افزونه‌های که از شرکتهای ایرانی خریداری می‌کنیم خصوصاً برای به روزرسانی آن‌ها، باید از طریق هاست اقدام کنیم.

فراموش نکنید اگر گزینه بروزرسانی را از طریق پیشخوان وردپرس کلیک کنید ممکن است قالب یا همچنین شما دچار مشکل شده و از کار بیفتد. چون پشتیبانی این قالب و افزونه ها از طریق شرکت های ایرانی انجام میشود؛ بنابراین شما باید فایل مربوط به بروزرسانی قالب یا افزونه را از طریق جایی که آن را خریدید تهیه کنید، از حالت فشرده خارج کنید و دقیقاً فولدر مربوط به فایل افزونه مدنظر را در هاست بارگذاری کنید.

نکته بسیار مهم اینکه خارج کردن فایل از حالت فشرده به خاطر این است که معمولا در فایلی که دریافت می کنید پوشه مربوط به آموزش یا محتویات دیگر هم در کنار فایل اصلی قالب و افزونه وجود دارد. اما همانطور که می دانید در نهایت شما باید فایل زیپ شده را در هاست آپلود کنید اما فایلی که فقط در آن قالب یا افزونه وجود دارد، نه محتوای جانبی دیگری. برای به روز رسانی یا نصب قالب و افزونه از طریق هاست طبق آموزش زیر عمل کنید. همچنین برای نصب قالب و افزونه از طریق پیشخوان وردپرسنصب قالب و افزونه از طریق پیشخوان وردپرس نیز به آموزش مربوط مراجعه کنید.

برچسب‌ها

مدیر

نویسنده و کارشناس تولید محتوا، مدرس دوره های علمی کاربردی توسعه وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا