تولید محتوا و سئو

مرگ هزاران وردپرسی در ۲۰۱۹

به عشق نویسندگانی که روزانه ۱۸ساعت کار می‌کنند!

خبر ناگوار و ناخوشایندی است مرگ هزاران سایت وردپرسی که روزانه به وقوع می پیوندد. بله دوستان عزیز متاسفانه به دلیل عدم اطلاع رسانی و آموزش صحیح کاربران زیادی روزانه اقدام به ساختن سایت می‌کنند. اما از آنجایی که مهمترین مسئله در ادامه حیات یک سایت محتوای آن است، افراد معمولا به دلیل کم توجهی نسبت به تولید محتوا از این مهم غافل می‌شوند و ما روزانه شاهد مرگ هزاران سایت وردپرسی هستیم. این سایت‌ها عمدتا از کمبود محتوای مطلوب و رنج برده و در نهایت نابود شده‌اند.

اگر ما یک سایت اینترنتی راه اندازی کنیم و محتوای مناسب برای آن تهیه نکنیم دیر یا زود سایت ما می میرد. از طرفی چنانچه فعالیت خود را در یک وبلاگ آغاز کنیم اما محتوای مناسبی را تهیه و در آن منتشر کنیم شاهد یک صفحه و رسانه اینترنتی پویا و به درد بخور خواهیم بود.

به نظر می رسد طراحان سایت ها و شرکت های طراحی سایت آنگونه که باید اطلاع رسانی دقیق و موثری نسبت به این موضوع انجام نمی دهند. شاید آنها فکر می‌کنند اگر درباره اهمیت تولید محتوا زیاد سخن بگویند! مشتری از انجام سفارش پشیمان شده و به داشتن یک سایت معمولی بسنده خواهد کرد، این اشتباه فاحشی است که از جانب برخی طراحان سایت سر می زند.

 

برچسب‌ها

مدیر

نویسنده و کارشناس تولید محتوا، مدرس دوره های علمی کاربردی توسعه وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا