تولید محتوا و سئودیجیتال مارکتینگ

نکات مهم هنگام سفارش تولید محتوا

توپ‌هایی که به تیرک می‌خورد امتیاز دارد!؟

خلاصه مطلب و نکات مهم

  • هر محتوای شما را به موفقیت نمی رساند محتوا باید هدفمند باشد
  • برای موفقیت دو راه دارید یا تولید محتوا را بیاموزید و محتوای خوب تولید کنید و یا سفارش تولید محتوای خود را به ما یا هر یک از شرکتهای تولید محتوا که به نظرتان سفارش تولید محتوای شما را خوب انجام می دهد بسپارید و هزینه کنید تا برای شما انجام شود

سفارش تولید محتوا لزونا شما را موفق نمی‌کند! همین ابتدا بگویم که تولید محتوا با همه اهمیتی که دارد ایستگاه آخر ماجرا نیست!
البته محتوا بسیار مهم است و نقش اساسی در موفقیت شما دارد. شاید به خاطر برجستگی همین موضوع باشد که این قدر روی محتوا مانور داده می شود. اما شما با تولید محتوای غیر هدفمند به جای اینکه به اهدافتان دست پیدا کنید از آن دور شوید.

برای موفق شدن معمولا چه می‌کنیم؟!

» سایت می سازیم
» تبلیغ می‌کنیم
» سفارش تولید محتوا می‌دهیم
» برای سئو هزینه می‌کنیم

همه این کارها را انجام می‌دهیم تا مشتری پیدا کنیم یا اهدافمان را به نتیجه برسانیم حالا هر چه که هست بنابراین رسیدن به هدف و نهایی شدن پایان ماجراست!

  • نه سفارش تولید محتوا !
  • نه دریافت خدمات سئو !
  • نه افزایش آمار بازدید !
  • نه ارتقا رتبه سایت !

من فکر نمی‌کنم فیفا به هیچ تیمی به خاطر اینکه چند توپ به تیرک دروازه حریف زده حتی یک امتیاز بدهد! پس اگر یک تیم خوب باشد، تماشاگر پسند بازی کند اما نتواند توپ را توی دروازه حریف وارد کند، امتیازی، چی؟!

شما بگویید لطفا!

تولید محتوای الکترونیک
تولید محتوای الکترونیک

امتیازی کسب نمی کند و فقط انرژی و فرصت از دست داده است.
درباره سایت و کسب درامد از اینترنت باید بگویم: شاید کاربرانی پیدا شوند که سایت شما را ببینند و بگویند: به‌به! چه سایتی! چه مطلبی! اما هرگز هیچ کدام مشتری شما نشوند. مطمئنا در چنین شرایطی شما ورشکست می‌شوید!

پس نتیجه می‌ گیریم در نهایت مجموعه عواملی تحت عنوان «فرآیند فروش» تعیین می کند که میزان موفقیت شما چقدر باشد. محتوای خوب و تولید محتوای به درد بخور سعی می‌کند این فرایند فروش را ایجاد، توسعه، نمی‌دانم! هر جوری هست باید مشتری را مجاب کند!

دوستان من! هدف من از نوشتن کلمه «نمی‌دانم» نهایت انتظاری است که همواره از محتوا داشته و دارم، من خوب می‌دانم دارم چه می‌نویسم؛ و شما باید بدانید محتوایی که تولید می‌کنید دقیقا ما را در نقطه‌ای که می‌خواهید ببرد و پیاده کند!

خدمات تولید محتوا
خدمات تولید محتوا

یک میلی‌متر اشتباه، صدها مترِ آن‌سوتر است! پس حواستان را جمع کنید، هم محتوای خوب نوشتن و هم خوب محتوا نوشتن است که شما را موفق می‌کند!

پرانتز باز (اوه چقدر نوشته‌های من علامت تعجب دارد؛ از اینها(!) اینها! ببینید !!!! واقعا من اینقدر عجیب حرف می‌زنم؟! عه! اینجا هم دست بر نمی‌دارند! یادم باشد فکری به حال این علامت تعجب‌ها بکنم) پرانتز بسته

وضع بازار تولید محتوا خراب است، چرا

محتوای وب فارسی شرایط خوبی ندارد و تولید محتوا نیز به دلیل ضعف‌های فرهنگی، نبود سیستم نظارتی کارآمد و برخی سودجویی‌ها، از ترمیم و بهبود اوضاع عاجز است.
این نابسامانی‌ها سبب شده است تا اغلب شرکت‌ها، تولید‌کنندگان، مدیران کسب و کارها، وبمستران و برنامه نویسان و بطور کلی همه افرادی که ضرورت تولید محتوا را درک کرده و حاضرند برای آن هزینه کنند؛ تمایلی به خرید محتوا نداشته و به سختی حاضرند به افراد یا شرکت‌های فعال در حوزه محتوا سفارش تولید محتوا بدهند.

اهمیت تولید محتوا انکار نشدنی است

با اینهمه لزوم تولید محتوا و اهمیت تالیف هدفمند آن، به عنوان کارآمدترین روش توسعه در وب، برای هر کسی که اطلاع اندکی از دنیای ارتباطات و رسانه داشته باشد انکار ناپذیر است.

از آنجایی که تولید محتوا اهمیت اساسی در تحقق اهداف هر کسب و کاری دارد و ما نیز در سایت گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن خدماتی تحت عنوان سرویس تولید محتوای فارسی به صورت ماهانه ارائه می کنیم در ادامه قصد دارم توضیحات کاملی درباره استفاده از خدمات تولید محتوا و نکات مهم آن به شما کاربران عزیز ارائه کنم.

سفارش تولید محتوا
سفارش تولید محتوا

محتوا باید سودمند باشد و سودآور

کاربر عزیز، به مطالبی که در ابتدا گفتم توجه کنید ما آنچه را که به شما آموزش می دهیم همان را به شما می فروشیم!

دو راه برای موفقیت!

پس توصیه‌هایی که به شما ارائه می‌کنم را به کار بگیرید و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه موفقیت خود را تضمین کنید.

یا از خدمات و سرویس‌های ما استفاده کنید و با پرداخت هزینه از ما بخواهید تا برایتان انجام دهیم.

آنچه که مسلم است عمل به روش های استاندارد و مطمئن موفقیت حتمی شما را در پی خواهد داشت.

ما وقتی برای شما محتوایی تولید می‌کنیم، می‌کوشیم در راستای تحقق اهداف شما حرکت کنیم. چرا که معتقدیم آنچه به شما ارائه می‌کنیم باید برای شما سودمند و سودآور باشد.

فراتر‌ از انتظارتان خدمات دریافت کنید

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن بعنوان مجموعه‌ای که ماهیت فرهنگی علمی دارد می‌کوشد با فعالیت در این عرصه، به پوسته کسب و کارها و شرکت‌های دانش بنیان کمک کند و همه ظرفیت‌های علمی و پژوهشی خود را در راستای توسعه همه جانبه وب فارسی بکار گیرد.

تیم تولید محتوای ما

“سرویس تولید محتوای فارسی سایت bamatabala” با برخورداری از حمایت کارشناسان و برنامه‌نویسان با تجربه‌ای که اهداف غیر تجاری نیز دارند؛ خدمات تولید محتوای حرفه‌ای را مبتنی بر اصول سئو تحت عنوان سرویس تولید محتوای فارسی به شما ارائه می‌کند.

این مقاله چطوره؟!

اهمیت موضوع
روش بیان و طرح موضوع
جمع‌بندی و مثال‌ها

نظرات

به عشق نویسندگانی که روزانه ۱۶ ساعت کار می کنند!

User Rating: 4.33 ( 3 votes)
برچسب‌ها

مدیر

نویسنده و کارشناس تولید محتوا، مدرس دوره های علمی کاربردی توسعه وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا