طراحی و گرافیک

دانلود طرح آماده بنر کسب و کار

 

روی تصاویر بالا کلیک کنید تا ببینید

برای دانلود کلیک راست و ذخیره عکس، اگر با موبایل هستید، لمس را نگه دارید.

دانلود بنر آماده گرافیکی و تبلیغاتی موضوع این پست است. کاربر عزیز سلام، از اینکه به سایت ما آمده اید از شما سپاسگزارم. این سایت به نوعی یک محل آزمایش و بررسی است. آزمایش و بررسی هایی که نتایج آن در آموزش های ما به دیگران تاثیر دارد.

در واقع ماحصل این فعالیتها را از طریق آموزش ها به کاربرانمان ارائه می‌کنیم. پس لطفاً فکر نکنید که ما یک مجموعه تحقیقاتی، با این همه سر و صدا و عنوان تجربه، سابقه و حضور چهره‌های با تجربه آمده ایم تا تعدادی عکس منتشر کنیم! هرچند که این کار را خالی از ارزش نمی‌دانیم. اما منظورمان این است که جنبه کارگاهی این انتشار ها فرآیندی را ایجاد می کند که ما به دنبال آن هستیم.

به عنوان مثال ببینیم که از طریق انتشار چیزهایی که مردم به آن نیاز دارند چقدر میتوان نتیجه گرفت. چه از نظر کاربر که از نظر خریدار چه از نظر برندسازی

اما آنچه که به این صفحه مربوط است تولیدی بودن تعدادی بنر عکس و محتوای گرافیکی است که به رایگان در اختیار شما قرار بگیرد.

لازم به ذکر است این تصاویر را ما خودمان هم استفاده نمی کنیم! شاید بعد از انتشار این کار را انجام بدهیم اما منظورم این است که این ها کاملاً تولیدی و دست اول هستند.

یعنی الان که در میانه اسفند ماه ۱۳۹۷ هستیم این ها برای نخستین بار در سطح وب منتشر می شوند و شما احتمالاً جزو اولین نفراتی هستید که این تصاویر را در اختیار خواهید داشت.

بنابراین نگران دغدغه های سئو و یا کپی و تکرار بودن این آثار گرافیکی نباشید. نکته دیگری هم که گفتن آن خالی از لطف نیست این است که همین تعداد اندک ۳۰ ۴۰ ۵۰ و یا ۱۰۰ نفری که این تصاویر را فعلا می‌بینند و استفاده می‌کنند، همین برای ما ارزش و جایگاه ویژه ای دارد، چرا که می دانیم به صد نفر خدمات مفیدی ارائه کردیم که به درد آنها می خورد.

این برای ما پسندیده تر است تا اینکه سایتی باشیم با روزی هزاران بازدید اما با مفید نبودن و کاربردی نداشتن مطالب، وقت مردم را تلف کرده باشیم! ما هنوز به صورت جدی شروع نکرده ایم موفق باشید.

برچسب‌ها

مدیر

نویسنده و کارشناس تولید محتوا، مدرس دوره های علمی کاربردی توسعه وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا