تولید محتوا و سئوخدمات مشتریاندیجیتال مارکتینگ

تولید محتوای سایت برنامه همین الان یه هویی شبکه دو سیما

نمونه کار تولید محتوا ماهانه

برنامه همین الان یهویی که از محصولات موسسه فیلم سازی قاب عکس نقره است یکی از برنامه های موفق این روزها تلویزیون ایران محسوب می شود.

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدنگروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن به عنوان گروه تولید محتوا و طراحی سایت این مجموعه، افتخار دارد که محتوای شاخصی در موضوعات مختلف اجتماعی و هنری تالیف و از طریق سایت گان فیلم منتشر کند.

تولید محتوا سایت برنامه همین الان یه هوییتولید محتوا سایت برنامه همین الان یه هوییتولید محتوا سایت برنامه همین الان یه هوییتولید محتوا سایت برنامه همین الان یه هوییتولید محتوا سایت برنامه همین الان یه هوییتولید محتوا سایت برنامه همین الان یه هویی
تولید محتوا سایت برنامه همین الان یه هویی

یکی از ویژگی های گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن برخورداری از دانش و تجربه نویسندگان کارآزموده ایست که توانایی تولید محتوا در سطوح کاملا حرفه ای و تخصصی را دارند.

تولید محتوا برای برنامه‌های تلویزیونی

در همین راستا از کلیه فعالان فرهنگی و اجتماعی، برنامه سازان، توسعه دهندگان و سایت‌های هدفمند دعوت به عمل می آوریم تا ضمن ارائه خدمات و مشاوره‌های تخصصی توسعه وب، محتوای مطلوب و متناسب با نیاز آنها تالیف و در ساختار مطلوب به آنها ارائه کنیم.

همچنین گروه فرهنگ و تمدن در حوزه‌های هنری دیگر نظیر تولید محتوا برای آثار موسیقی فعالیت‌های فراوانی داشته که در بخش مربوطه به آن خواهیم پرداخت.

منابع و رفرنس‌ها
سایت رسمی برنامه همین الان یه هویی
برچسب‌ها

مدیر

نویسنده و کارشناس تولید محتوا، مدرس دوره های علمی کاربردی توسعه وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا