تولید محتوا و سئودیجیتال مارکتینگ
موضوعات داغ

بخش‌‌‌های مختلف سایت و معرفی امکانات

کسب درآمد از اینترنت با تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ

4.8 (95%) 4 votes

تولید محتوا تخصص ماست

تمایل دارید از خدمات گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن برای کسب درآمد و توسعه کسب و کارتان استفاده کنید؟

کسب درآمد از اینترنت با انتشار محتوای مفید، بهینه سازی یا سئو، ساخت کلیپ، موشن گرافیک، اینفوگرافیک، انتشار محتوای اینستاگرامی و دیگر ابزارهای بازاریابی اینترنتی به راحتی امکان پذیر است. فراموش نکنید «خلاقیت» بعنوان عاملی مستقل، در شرایط رقابتی بسیار تعیین کننده است.

فرایند سود آوری

ابزار‌های تولید و انتشار محتوای متنی ویدیویی و گرافیکی، راه‌اندازی سایت و فروشگاه و حتی تالیف و تولید محتوا و سئو، در دیجیتال مارکتینگ هدف نیستند؛ بلکه در یک ساختار هدفمند فرایندی را تشکیل می‌دهند که آن را «سودآوری» می‌نامیم.

 

کسب درآمد از طریق اینترنت

برای کسب درآمد و توسعه کسب و کار در اینترنت بیش از آنکه به ابزارهای مدرن و مهارت‌های تخصصی نیاز داشته باشیم نیازمند درک صحیحی از کسب، کار، وب و بطور کلی نگرشی سودآور هستیم. فرایند «سودآوری» با تعیین هدف، مشخص کردن محصول، شناخت دقیق جامعه مخاطبان و داشتن نقشه راه برنامه ریزی شده قوام می‌یابد.

 

بیایید به اردوگاه واژه‌ها سری بزنیم!

می‌بینید! واژه‌ها؛ این گلادیاتور‌های نجیب و نیرومند که این‌ سالها فاتحان بلامنازع اینترنت یا به عبارت دیگر کاروزار اینترنتی کسب و کارها هستند. محتوا، فرماندهی دیگر قوای ارتش دیجیتالی ما را نیز بر عهده دارد. فیلم‌‌ها و طرح‌ها با نیروی واژه‌ نیرومندترند! هر چه محتوا قدرت بیشتری داشته باشد، مارکتینگ ما نیز قدرتمند است.

 

محتوا پادشاه و سئو وزیر

حال که محتوا را پادشاه نامیده‌اند، سئو را باید صدراعظم این پادشاه دانست. وزیر از خود نیرویی ندارد. سئو بی محتوا چه معنایی می‌تواند داشته باشد. نیروی سئو هر قدر هم گسترده، درون امپراطوری واژه‌ها قرار دارد. سئو اگر بهینه نباشد، مانند وزیر بی کفایتی است که امپراطوری را به نابودی می‌کشاند. پس سئو و واژه‌ها اینگونه از هم تاثیر می‌گیرند!

 

سئو ناکارآمد و مرگ محتوا

ضعف سئو، نابودی امپراطوری کلمات است؛ پایانی دردناک که که در تصوری دراماتیک اینگونه تصویر می شود… امپراطوری در بند و جنگجویانی بر خاک افتاده و به زنجبر آمده! این واژه‌ها قربانی بی کفایتی و تدابیر غلط وزیری نالایق شده‌اند!

 

دو پیشنهاد برای توسعه کسب و کار اینترنتی شما

گروه علمی و مطالعاتی ما بعنوان مجموعه‌ای غیردولتی و مردمی که اهداف غیر تجاری نیز دارد، با افتخار خدمات حرفه‌ای طراحی سایت، سئو و تولید محتوا را با شرایط ویژه‌ به شرکت‌های دانش‌بنیان، سایت‌ها و کسب و کارهای هدفمند ارائه می‌نماید.

برای کسب درآمد از اینترنت دو پیشنهاد برایتان داریم! نخست اینکه به شما آموزش بدهیم تا مهارت‌های لازم را بیاموزید و با کمی تلاش، اهدافتان را محقق کنید؛ دوم اینکه به شما خدمات تالیف محتوا، سئو، طراحی سایت و آنچه نیاز شماست ارائه کنیم.

بخش پرسش و پاسخ آموزشی

مشکل کجاست؟! ایده مطمئن برای کسب و کار، مهارت‌های ایجاد و توسعه کسب و کار، تولید محتوا، سئو، گرافیک و طراحی، وردپرس، دانش دیجیتال مارکتینگ.. پرسش‌های خود را مطرح کنید ما آموزش‌های ارزشمند و راهکارهای طلایی به شما ارائه می‌کنیم؛ فراتر از انتظارتان

دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

دانش دیجیتال مارکتینگ را بیاموزید  و ساختار اصلی کسب و کار خود را اصولی طرح ریزی کنید. بدون تردید دانش دیجیتال مارکتینگ و آشنایی با ابزارهای بازاریابی اینترنتی به شما کمک می کند تا تجارت موفقی در اینترنت داشته باشید یا اهداف خود را بسیار ساده تر از آنچه که تصور محقق کنید.

دوره آموزش وردپرس

وردپرس به عنوان یکی از ابزارهای توانمند در دیجیتال مارکتینگ گزینه بسیار مناسبی برای انتشار محتوای ماست. توانمندی های این سیستم مدیریت محتوا نا را مجاب می‌کند تا از آن در کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنیم. با وردپرس همه چیز در اختیار ماست. با آموزش اصولی آن به شما توانمندی و قدرت شما را دو چندان خواهیم کرد.

برچسب‌ها

مدیر

نویسنده و کارشناس تولید محتوا، مدرس دوره های علمی کاربردی توسعه وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا