طراحی و گرافیک

آموزش کار با اپلیکیشن گرافیکی pixellab

به عشق نویسندگانی که روزانه ۱۸ساعت کار می‌کنند!

آموزش طراحی حرفه‌ای با موبایل و کار با اپلیکیشن قدرتمند pixellab که یک ابزار قدرتمند گرافیکی است و شما را از فتوشاپ بی نیاز می‌کند. با موبایل طراحی کنید پروژه‌های آماده ما نیز در اختیار شماست…

آموزش کار با اپلیکیشن pixellab

آموزش کار با اپلیکیشن pixellab بعنوان یک ابزار حرفه‌ای قدرتمند گرافیکی. این ابزار که پروژه‌های گرافیکی و طرح‌های آماده منتشر شده در سایت به وسیله آن طراجی شده است به شما امکاناتی که لازم دارید را می‌دهد تا هر کار گرافیکی که نیاز دارید انجام بدهید.

آموزش طراحی با موبایل

آموزش طراحی حرفه‌ای با موبایل

با این اپلیکیشن شما تقریبا به فتوشاپ نیازی نخواهید داشت. برای استفاده از پروژه‌های آماده سایت باید این اپلیکیشن را نصب کنید. که از طریق لینک زیر می توانید اپلیکیشن پیکسل لب را دانلود کنید.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از سایت‌های فارسی

برنامه مذکور را دانلود کنید. یادآوری می شود که در صورت نصب از گوگل پلی شما نسخه بروز البته با تبلیغات را در اختیار خواهید داشت و با دانلود از سایت های فارسی نسخه ی بدون تبلیغات پیکسل لب را. در هر صورت تفاوت چندانی ندارد، مهم پروژه‌های گرافیکی فوق‌العاده ای است که ما برایتان آماده می کنیم.

فیلم آموزش طراحی گرافیکی حرفه‌ای با موبایل

آموزش های دیگری نیز از کارهای تخصصی با این ابزار قدرتمند برایتان منتشر خواهیم کرد. لطفا این صفجه را اشتراک بگذارید؟ زحمت نمی شود؟ ممنون از محبت شما.

دانلود مجموعه پوستر زمینه برای پست اینستاگرام

راستی اگر بصورت مستقیم از سایت گوگل و یا به هر نحو وارد این صفحه شده‌اید این نکته را توجه کنید که، ما در سایت گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن طرح‌های آماده کرافیکی را با توجه به اهمیت بحث تولید محتوای گرافیکی بصورت رایگان منتشر می‌کنیم. طرح های فوق العاده و عالی برای توسعه کسب و کار و فعالیت شما. اپلیکیشن پیکسل لب بعنوان برنامه‌ای که به کمک آن طرح ها را آماده سازی کرده ایم به شما کمک می کند که بتوانید پروژه آماده هر طرحی را که خواستید دانلود کنید و براحتی با گوشی تلفن همراهتان آن را تغییر دهید و منتشر کنید. برای مراجعه به بخش طرح های گرافیکی آماده و بانک عکس به بخش مربوطه مراجعه کنید.

مجموعه طرح بنر عالی برای کسب و کار

برچسب‌ها

مدیر

نویسنده و کارشناس تولید محتوا، مدرس دوره های علمی کاربردی توسعه وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا