تولید محتوا و سئووردپرس و طراحی سایت
موضوعات داغ

آموزش ویژوال کامپوزر

ویژوال کامپوزر را آسان و حرفه‌ای بیاموزید

آموزش ‌ویژوال کامپوزر بصورت کاربردی

آموزش ویژوال کامپوزر در بسیاری از سایتهای فارسی زبان به راحتی پیدا می‌شود. اما مسئله اینجاست که بسیاری از آنها آموزشی به شما ارائه نمی‌کنند! بلکه ترجمه بخش راهنمای افزونه را ارائه کرده‌اند.

بسته آموزشی فروشی رایگان شده!

آموزش ویژوال کامپوزر یکی از بسته های آموزشی فروشی ما در سایت گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن است. اما به خاطر عمومی بودن آن و نیازی که اغلب کاربران فارسی زبان به یادگیری حرفه‌ای این برگه ساز وردپرسی دارند، باعث شد تا این بسته آموزشی را به صورت رایگان ارائه کنیم.

کیفیت آموزش ما را ببینید ما همین قدر بلدیم!

البته این همه ماجرا نبود! دلیل دیگری که برای عرضه رایگان این آموزش وجود داشت، آشنایی کاربران با کیفیت آموزشی ماست.شاید شما تمایل داشته باشید از آموزش های دیگر ما استفاده کنید و یا بخواهید در دوره های آموزشی ما شرکت کنید؛ این حق شماست که کیفیت کار ما را بررسی کنید و پس از اطمینان خاطر، از ما خدمات دریافت کنید.در این آموزش کیفیت کار ما به خوبی قابل بررسی است. و داشته‌های ما در مقابل دیدگان شما کاربران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. امیدواریم شما هم با نظرات سازنده خودتان به بهتر شدن ما کمک کنید.

نقطه ضعف بزرگ کابران فارسی زبان

متاسفانه ضعف آشنایی با زبان انگلیسی که دامن گیر بسیاری از کاربران وب فارسی است، موجب سوء استفاده های فراوانی خصوصاً در عرصه های آموزشی شده است و ضربه های فراوانی به کاربران وارد می کند.شما اگر بتوانید کمی انگلیسی یاد بگیرید بسیاری از مشکلات نرم افزاری و آموزشی شما حل می شود.

آموزش‌ کاربردی مهارت‌ها و تجربه‌ها

آنچه که ما در آموزش ویژوال کامپوزر به شما ارائه می‌کنیم صرفاً ترجمه بخش راهنمای این برگ ساز وردپرسی نیست!ما مهارت ها و تجربه هایی که برای شما بسیار سودمند است را به شما منتقل می کنیم. این مهارت‌ها مطمئناً نیروی شما را برای ساختن سایت های بهتر افزایش می دهد.

دانلود ویژوال کامپوزر

شما می توانید این برگ ساز را از طریق سایت گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن به رایگان دانلود کنید معمولا به روزرسانی آن را خیلی سریع برای دانلود شما کاربران قرار می دهیم با این حال اگر آپدیت کردن به تأخیر افتاد می توانید در تلگرام به واتساپ پیام داده تا آخرین نسخه را که خودمان استفاده می‌کنیم در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده ایم

نسخه اصلی افزونه

در ارتباط با اصلی بودن یا اورجینال بودن افزونه ها نکته بسیار مهمی که باید بدانید این است که تفاوت یک افزونه پولی با یک افزونه رایگان در آپدیت ها و بروزرسانی آن است یک افزونه که خریداری می‌کنید فروشنده موظف است به روز رسانی ها را در اختیار شما قرار بدهد.اما ممکن است همان افزونه را به صورت رایگان از سایت دانلود کنید و هیچ تفاوتی هم با ورژن اصلی ندارد اما سایتی که افزونه را برای دانلود قرار داده تعهدی برای بروز رسانی آن ندارد.

سو استفاده از طریق دانلود‌های رایگان

البته ناگفته نماند بعضی از سایتها با دستکاری کدهای موجود در افزونه و کلیک خودشان را در آن قرار میدهند و این یک نوع سوء استفاده از کاربران است.ما در سایت گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن به هیچ وجه در افزونه هایی که برای دانلود شما عزیزان قرار داده ایم تغییری جهت افزودن کد های مخرب قرار نمی دهیم.

آیا نسخه‌های موجود در سایت‌ها فارسی اورجینال است؟

همانطور که پیش از این هم گفته شد تفاوت یک افزونه رایگان و با یک افزونه فروشی در آپدیت های آن است.افزونه یا قالبی که رایگان دانلود می‌کنید، هیچ تعهدی برای ارائه بروزرسانی ندارد.در خصوص اورجینال بودن هم باید بگویم سایت‌های فارسی که افزونه هایی نظیر ویژوال کامپوزر را برای فروش ارائه می‌کنند، خود به عنوان پشتیبان آن قرار می گیرند و موظف می شوند به محض ارائه بروزرسانی از سوی سازنده قالب یا افزونه ترجمه آن را انجام داده و نسخه جدید در اختیار کاربرانشان قرار بدهند. کیفیت فارسی سازی و ترجمه قالب بحثی است که با بررسی سوابق فنی و علمی شرکت ارائه کننده برای شما روشن می شود.خرید افزونه از سایت راستچین یا ژاکتمعمولاً افزونه ها و قالب هایی که از سایت ژاکت یا راست چین دریافت می کنید توسط این دو مرجع مهم فروش قالب و افزونه در ایران مورد بررسی قرار می گیرند.

آیا ویژوال کامپوزر برای سئو سایت بد است!

در یک پاسخ کاربردی و مفید باید به شما بگویم به بروزرسانی هایی که در یک سال اخیر برای این افزونه ارائه شده ویژوال کامپوزر را بیش از پیش برای سئو بهینه کرده است.با این حال شما باید بدانید که در بحث سئو نباید خودتان را با مسائل جزئی نظیر استفاده کردن یا نکردن از افزونه ویژوال کامپوزر درگیر کنید. سازندگان افزونه ویژوال کامپوزر توضیحاتی مبنی بر بهینه بودن این افزونه برای سئو در وردپرس طراحی کرده اند در بخش مربوطه آن را مطرح خواهیم کرد.همچنین نکات مهم سئو و عوامل موثر در سئو وردپرس در بخش آموزش سئو برای شما کاربران عزیز مطرح شده است می توانید با مطالعه آن به اهداف خودتان دست پیدا کنید.

استفاده از افزونه‌های ادان برای افزایش المان‌ها

ویژوال کامپوزر افزونه های متعددی برای خودش دارد که توانمندی های آن را افزایش می دهد. وجود ادون‌ها برای یک افزونه، نشان دهنده اهمیت و قدرت آن افزونه است.ما در بخش های مربوطه افزودنی های مربوط به افزونه ویژوال کامپوزر را دقت مورد بررسی قرار داده و آموزش خواهیم داد.

کار با افزونه ویژوال کامپوزر

برای دانلود افزونه ویژوال کامپوزر به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

این آموزش چطور است؟

دانلود رایگان
روش تدریس
مفید بودن آموزش‌ها
پشتیبانی آموزشی

نظرات شما

به عشق برنامه نویسانی که روزانه ۱۶ ساعت کار می کنند

دانلود افزونه ویژوال کامپوزر
User Rating: 4.55 ( 6 votes)
برچسب‌ها

مدیر

نویسنده و کارشناس تولید محتوا، مدرس دوره های علمی کاربردی توسعه وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا